Aktuální stav nákupu:

0,00 Kč

zobrazit košík

Hlavní strana >> O firmě
 
KonopiShop.cz

 

O firmě

Naše firma byla založena v roce 2009 po zjištění absolutního nedostatku cenově dostupných výrobků tohoto typu. Naše konkurence prodává produkty čínské výroby za šokující ceny. Zavázali jsme se nabídnout kvalitní a cenově dostupné výrobky, abychom přenesli extrakci základních olejů do nových výšin.
Vaše objednávka je u nás v nejlepších rukou.

Nabízíme k prodeji víceúčelové produkty pro zpracování užitečných rostlin, bylin a koření na tvorbu rostlinných extraktů s izolací základních olejů pro kosmetiku a homeopatii.
Nenakupujte cizí základní pryskyřice! Zpracování Vašich vlastních je mnohem levnější a nejen to, naše produkty se zaplatí samy již po pár použitích. Ať už je to odpylovač, plynová trubice, sítové rámy či jiné příslušenství, máme vše pro domácí využití či komerční výrobce.

NAŠE ODHODLÁNÍ

Být vždy na špici mezi výrobci extrakčních výrobků a pylového zařízení. Jsme jedni z mála výrobců, kteří garantují, že naše výrobky jsou z nerezové oceli. V loňském roce jsme uvedli na český trh 4 nové extrakční výrobky a zavázali jsme se přinést inovované výrobky na trh za dostupné ceny s nejvyšším zákaznickým servisem a podporou.

ŽIVOTNOST PRODUKTU

Naše výrobky jsou ruční výroba zručných řemeslníků. Jakmile zakoupíte náš výrobek máte jistotu trvanlivosti. Nyní nabízíme doživotní podporu našich výrobků a to nejlepší  -  doživotní záruku. Pokud si zakoupíte náš produkt můžete si být jisti, že jsme s Vámi na 100%.

CENOVĚ NEJDOSTUPNĚJŠÍ VÝROBKY

Rychlým hledáním v internetových vyhledávačích se můžete přesvědčit, že naše výrobky jsou jedny z nejdostupnějších na trhu. Pokud naleznete některý výrobek levnější, jsme připraveni snížit cenu až o 20%!

 

 

Aktuality...


  lecive-konopi-banner.jpg

 
  © 2018 PS Media s.r.o.   -  powered by redakce-online.cz